Vypnout reklamy

Huawei je jeden z výrobců, který představí svůj první skládací telefon na MWC 2019 a to zároveň se Samsungem. Nicméně pak ho budete moci zakoupit někdy na přelomu dubna / května. Server LetsGoDigital vytvořit 3D rendery na základě informací.

V říjnu roku 2017 jsme se poprvé dozvěděli, že firma Huawei chystá skládací telefon. Brzy se pak objevily informace o konkurentech z řad Samsungu. Najednou se všichni předháněli, kdo bude první se skládacím telefonem. 

Huawei skládací telefon

Huawei skládací telefon

Firma Huawei představí svůj 5G skládací telefon na MWC 2019. Firma to potvrdila ve chvíli, kdy prezentovala čipovou sadu Balong 5000.

Jak se bude telefon jmenovat?

Co se týče pojmenování tohoto chytrého telefonu, tak je to stále nejasné, avšak Huawei si nechal ochranné známky na Mate Flex, Mate Flexi, Mate F. Takže přesně nevíme, jaký název takový telefon bude mít.

Huawei skládací telefon

Huawei skládací telefon

Huawei uvádí, že telefon bude disponovat čipem Kirin 980 s nejnovější technologií NPU, která se stará o umělou inteligenci. Kirin 980 byl uveden v telefonu Mate 20 a je poměrně pravděpodobné, že bude taktéž ve skládaném telefonu.

Není jisté, jestli bude mít telefon M-Pen, tak jak tomu je u Mate 20 X. Nevíme však, jak se budou hrát hry na takovém telefonu. Samsung si třeba nedávno nechal patentovat skládací herní telefon s D-Pad.

Představení

Chytrý telefon Huawei

Chytrý telefon Huawei

Huawei chce telefon prodávat za částku okolo 1495€, což zní mnohem lépe, než telefon od Samsungu za 1600$.

Huawei plánuje tiskovou konferenci na 24. února. V té době bude představen 5G skládací telefon, MateBook a tablet MediaPad. Určitě nebude chybět telefon Huawei P30.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.