Vypnout reklamy
24.1.2019

Huawei P30 bude mít OLED displej a P30 Pro periskopický ZOOM

K dispozici máme fotografie, které dokazují, že Huawei se rozhodl k redesignu přední části telefonu. Pro začátek oba vlajkové telefony budou disponovat OLED displeje a to jak verze standard, tak i “Pro”.

Tento krok byl nezbytný k domu, aby firma mohla využívat opticky snímač otisků prstů v displeji, což také znamená, že obrovský výřez v displeji s 3D skenováním obličeje je na dobro pryč. Namísto toho máme malý výřez ve tvaru kapky, tak jako u telefonu Mate 20.

Telefon Huawei P30 bude mít 6.1 palcový displej (podobná velikost telefonu P20) mezitím co P30 Pro bude disponovat 6.5 palcovým displejem.

Huawei P30 bude mít trojitý fotoaparát, kde uprostřed je senzor Sony IMX600. Huawei P30 Pro bude mít novou kameru, která disponuje periskopickým modulem pro nejvyšší optický ZOOM. Kamera použije senzor série 6 od Sony.

Oba telefony budou poháněny čipem Kirin 980 s 8GB RAM a “Pro” verze dokonce 12GB.

Nabíjení bude podle všeho opět na 22.5W namísto 40W, které je u Mate 20 Pro. Standardní model navíc bude mít 3.5mm audio jack.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.