Vypnout reklamy

Souhrn peckovních android her na mobilní telefony. Stáhněte si nejlépe hodnocené hry na Google obchodě. Zahrajte si většinu perfektně propracovaných her.

K dispozici je spoustu nových android her. Nechybí jak arkádové hry, tak ani logické či akční. Ve všech těchto hrách je vždy něco jedinečného. Máme k dispozici výběr těch nejlepších.

Cell 13

Hru si stáhnete zde

Jedná se o logickou hru, kde bude potřeba převzít kontrolu nad svým robotem a udělat tak vše proto, abyste se dostali co nejdále. Hra je v této chvíli naprosto zdarma.

Gears Pop!

Hra Gears POP ke stažení

Parádní android hra je konečně k dispozici na mobilním telefonu. Grafické zpracování na vysoké úrovní, jednoduché ovládání a mnohem více na vás čeká v této hře.

Space Armada

Hra ke stažení zde

Skvělá android hra, ve které budete muset útočit na veškeré nepřátele. Snažte se vést armádu tak, abyste zneškodnili ostatní válečné lodě. Doufáme, že se vám podaří nepřítele zničit.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.