Vypnout reklamy

5 nejlepších aplikací v září 2018

Nejlepší aplikace pro září 2018

Spousta android vývojářů se každý den snaží vytvořit a vylepšit své aplikace tak, aby vám pomohly v každodenním životě s chytrým telefonem. Nicméně každý den vychází spousta aplikací, které nelze stále monitorovat. Proto nabízíme souhrn těch nejlepších.

Aplikace Bouncer

Jedná se o novou bezpečnostní aplikaci. Právě s touto aplikací budete mít pod správou veškeré povolení jednotlivým aplikacím. Budete vědět,  kdo si žádá o povolení k lokaci. Můžete udělit třeba jen dočasně nebo navždy a následně povolení zrušit. Aplikace je prozatím za 0.99$, protože je stále v beta verzi a vývojáři chtějí vás, abyste jim pomohli s testováním.

Android aplikace Bouncer

Android aplikace Bouncer

Aplikace Envision AI

Jedná se o aplikaci, která pomáhá lidem, kteří mají problém se zrakem a nepomáhají jim ani brýle. Svět tak vidí rozmazaně a nedokážou nic přečíst. Pro tyto lidi je určena aplikace, která dokáže převést text na zvuk a tím pádem přeříkat názvy ulic, menu, pošty či cokoliv jiného. Dokáže rozpoznat i vaše kamarády. Aplikace je naprosto zdarma.

Aplikace pro prohlížení Firefox Rocket

Jedná se o nový internetový prohlížeč od Firefoxu. Má opravdu málo MB. Jeho aplikace má méně jak 3MB a je zaměřen jen na základní funkce. Včetně ochrany soukromí, možnost si ukládat své stránky offline a další funkce pro úsporu dat. Prohlížeč je tak určen pro lidi, kteří chtějí ušetřit pár dat. V České republice prozatím nedostupné, ale pravděpodobně se dostane i k nám.

Aplikace Firefox Rocket

Aplikace Firefox Rocket

Aplikace Rootless Launcher

Jedná se o nový launcher v Android stylu. Nicméně z počátku firma Google tuto aplikaci z Google Obchodu odstranila a následně po opravě zase umístila zpět. Aplikace nabízí krásné minimalistické UI, nový balíček ikon a dalších možných změn, které se dají udělat. Jedná se o konkurenta k Evie Launcheru, Lawnchar Launcheru a dalším podobným.

Rootless Launcher aplikace

Rootless Launcher aplikace

Aplikace pro hudbu SW True-Fi Beta

Pokud rádi posloucháte hudbu a rozumíte ekvalizéru, tak jste tady správně. Můžete si pozměnit jednotlivé frekvence tak, jak sami potřebujete. K dispozici jsou i základní funkce, jako je zvýšení hlasitosti podle věku a vyšší basy. Podle věku se také zvyšují některé frekvence, které starší lidé už neslyší. Aplikace disponuje integrací aplikace Spotify. Aplikaci lze využívat zdarma, jelikož je stále v beta testování.

Android aplikace pro hudbu SW True-Fi Beta

Android aplikace pro hudbu SW True-Fi Beta