Vypnout reklamy

5 nejlepších battle royale android her

5 Nejlepších battle royale android her

S nástupem hry PUBG a Fortnite se roztrhl pytel s hrami typu battle royale. Hráči si tyto hry oblíbili. Klasicky seskočíte z letadla a následně po dopadu musí každý z hráčů najít svou zbraň. Hra tak nabízí spoustu zábavy a naprosto jednoduchý styl ovládání. Pokud vyhledáváte třeba battle royale, ale v několika různých časových období, tak si vyberte z her níže.

Hra Conflict.Io

Jedná se o klasickou battle royale hru, která disponuje veškerými elementy tohoto stylu. Objevíte se na mapě s partou jiných hráčů. Všichni musí být zabiti, krom vás, pokud tedy chcete vyhrát. Každá aréna disponuje velikosti 35 hráčů, spousty zbraní, jednoduchým ovládáním. Při hraní narazíte na pár problému v oblasti lagů (snížení FPS nebo horší odezva serveru) a výpadků připojení. Nicméně vývojáři stále pracují na vylepšení těchto problémů, aby se do budoucna neobjevovaly.

Hra Garena Free Fire

Jedná se o jednu z těch populárních battle royale her. Je docela zvláštní, že se netěší až takové popularity, jako třeba Fortnite a PUBG. Hra disponuje 10 minutovou hrou, kde může být až 50 hráčů. K dispozici je také možnost si vytvořit svůj vlastní tým o čtyřech hráčů. Grafika je decentní a hratelnost svižná. Načítání hry je navíc celkem rychlé.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=40&v=OJ8mzruAcyg&ab_channel=The1egend04

Hra Knives Out

Android hra Knives Out je další z populárních battle royale her na mobilní telefon. Funkce jsou zde naprosto stejné, jako z jiných her na stylu battle royale. Seskočíte do mapy a pokusíte se přežít proti ostatním hráčům (to je styl Battle Royale). Nicméně každá hra se svým způsobem liší. K dispozici je jednoduchá mechanika, týmová hra, spoustu map a dostatek zbraní. V této hře však mají problém s hráči, kteří porušují pravidla a taktéž se zde objevují problémy s připojením.

Hra Pixel Unknown Battle Ground

Android battle royale hra Pixel Unknown Battle Ground je klon hry PUBG. Rozdíl je však v grafickém zpracování, kde tato android hra používá pixelový styl, ale většina funkcí a ovládání je stejná, jako u každé jiné battle royale hry. Tato hra navíc disponuje funkcí chatu, automatického střílení, horší grafikou pro slabší mobilní telefony. Nicméně pokud máte rádi hru PUBG, tak tohle nezkoušejte. Avšak stále lepší, jak ostatní klony této hry.

Hra Rules of Survival

Další klon hry PUBG. Nicméně android hra Rules of Survival přidává některé prvky navíc. Opět vyskočíte z letadla, budete muset najít věci a následně zabijete pár nepřátel. K dispozici máte doplňující zbraně, vozidla a hru až se 120 hráči na jedné mapě. K dispozici jsou elementy chaosu, které jsou v některých případech dobré, ale někdy na škodu. Hra má problémy se stabilitou, ale to i ostatní hry z výběru.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=51&v=7VJjymr99p4&ab_channel=RulesofSurvival