Vypnout reklamy

5 skvělých android her za poslední týden

Android hra Beat Cop

K dispozici máme opětovně další souhrn android her, které si můžete zahrát. Jako každý týden tady pro vás máme 5 her, které jsme mohli stihnout zařadit na naše stránky nebo nestihli.

Beat Cop

Není to nějaká hra s velkolepou grafikou, ale celkové zpracování hry je velmi zábavné a jedná se tak trošku o akční simulátor. Vypíšete několik parkovacích lístků za pokuty, vyřešíte vraždy a pokusíte se udělat vše, abyste to ve městě urovnali.

Aion: Legions of War

Pokud vás baví takové typy RPG her, tak stojí za to si je vyzkoušet. K dispozici máme solidní zpracování, perfektní příběh a propracovaný bojový systém. 

Legends of Andor

Jedná se o zajímavou deskovou hru, kde máte spoustu úkolů a jste součásti tradičních soubojů s fantasy hrdiny. Je zde několik cest, po kterých lze dojít k různým cílům. To znamená, že tady máte několik zajímavých možností.

Alien: Blackout

Jedná se o hororovou hru, která vás bude strašit. Je potřeba, abyste přežili na opuštěné vesmírné stanici, což není příliš jednoduché. Hra však disponuje skvělým grafickým zpracováním a jednoduchým ovládáním.

Langrisser Mobile

Tato hra nabízí strategické prvky, skvělý příběhovou hru pro jednoho hráče a obrovskou herní mapu, kde budete bojovat. Pokud máte rádi japonské komiksy, tak hra vás bude 100% bavit.