Vypnout reklamy

Hra na mobil Build Battle

Vydáno dne: 22.9.2018

Prokažte své schopnosti v budování a dokončete nejrůznější úkoly, které jsou tady k dispozici. Je potřeba, abyste stavěli dostatečně rychle a vyhrávali jednotlivé části. Jedná se o hru, kde budete soupeřit s hráči po celém světě. Na herní ploše je celkem osm hráčů, kteří mezi sebou bojují. Než boj začne, tak se každý hráč umístí […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Prokažte své schopnosti v budování a dokončete nejrůznější úkoly, které jsou tady k dispozici. Je potřeba, abyste stavěli dostatečně rychle a vyhrávali jednotlivé části. Jedná se o hru, kde budete soupeřit s hráči po celém světě.

Na herní ploše je celkem osm hráčů, kteří mezi sebou bojují. Než boj začne, tak se každý hráč umístí do jednotlivých pokojů. Vše se děje automaticky a náhodně. Hráč vybuduje ve své místnosti jednotlivé bloky a konstrukce. Čas na vytvoření něčeho velkolepého je limitován.

Ten, kdo bude mít vybudováno nejvíce, tak vyhrává. Hra disponuje grafickým zpracováním po vzoru hry Minecraft. K dispozici je hned několik možností, jak vybudovat něco velkolepého. Celou dobu bojujete s ostatními hráči. Nesmíte nikoho nechat vyhrát. Dále je tady spousta velmi zajímavých úkolů.

Stahujte hru nebo aplikaci

Build Battle
Price: Free+
Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)

Populární příspěvky