Vypnout reklamy

Prokažte své schopnosti v budování a dokončete nejrůznější úkoly, které jsou tady k dispozici. Je potřeba, abyste stavěli dostatečně rychle a vyhrávali jednotlivé části. Jedná se o hru, kde budete soupeřit s hráči po celém světě. Na herní ploše je celkem osm hráčů, kteří mezi sebou bojují. Než boj začne, tak se každý hráč umístí […]

Prokažte své schopnosti v budování a dokončete nejrůznější úkoly, které jsou tady k dispozici. Je potřeba, abyste stavěli dostatečně rychle a vyhrávali jednotlivé části. Jedná se o hru, kde budete soupeřit s hráči po celém světě.

Na herní ploše je celkem osm hráčů, kteří mezi sebou bojují. Než boj začne, tak se každý hráč umístí do jednotlivých pokojů. Vše se děje automaticky a náhodně. Hráč vybuduje ve své místnosti jednotlivé bloky a konstrukce. Čas na vytvoření něčeho velkolepého je limitován.

Ten, kdo bude mít vybudováno nejvíce, tak vyhrává. Hra disponuje grafickým zpracováním po vzoru hry Minecraft. K dispozici je hned několik možností, jak vybudovat něco velkolepého. Celou dobu bojujete s ostatními hráči. Nesmíte nikoho nechat vyhrát. Dále je tady spousta velmi zajímavých úkolů.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Build Battle
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.