Hra na mobil Rune Guardian

Odemkněte si sílu skrytých ruin a to tak, že vyřešíte záhadu v této 3D android hře. Obnovte pořádek na Kilarinu, aby mohly oba světy opětovně vzkvétat. Sbírejte ztracené runy a dostaňte se do magických portálů. Přemýšlejte, využívejte mosty, přepínače a dokončete svůj úkol. Úvod do mobilní hry Rune Guardian Celá

Odemkněte si sílu skrytých ruin a to tak, že vyřešíte záhadu v této 3D android hře. Obnovte pořádek na Kilarinu, aby mohly oba světy opětovně vzkvétat. Sbírejte ztracené runy a dostaňte se do magických portálů. Přemýšlejte, využívejte mosty, přepínače a dokončete svůj úkol.

Úvod do mobilní hry Rune Guardian

Celá mobilní hra pojednává o nastolení pořádku na dvou krásných světů. Posbírejte ztracené runy a dostaňte se do magických portálů. Začátky jsou velmi jednoduché, ale později přituhuje a vy si budete muset dávat velký pozor na to, kam se pohybujete. Zvládnete to?

Video z mobilní hry Rune Guardian

Co vás ve hře Rune Guardian čeká?

Jednoduché ovládání, při kterým budete muset neustále otáčet svůj objekt tak, abyste se dostali na samotný konec hry v pořádku. Dávejte si proto pozor, abyste se nepřevrátili v této android hře tak, že vypadnete.

Fotogalerie z android hry

2 - Rune guardian download android

2 – Rune guardian download android

1 - Rune guardian download android

1 – Rune guardian download android

Přijďte si zahrát i další logické hry

Stáhni si i android aplikace

Souhrn mobilní hry

Určitě je velice zábavná, a pokud máte rádi logické hry, tak se určitě zabavíte na dlouhé hodiny. Nesmíte spěchat, protože pak se může stát, že úroveň budete zbytečně znovu opakovat. Každý krok si pořádně promyslete.

 • Hezká grafika ve 3D
 • 13 úrovní v každé fázi
 • Celý svět je naprosto živý (vše se kolem vás hýbe)

Aplikaci stáhnete níže

Další informace o této skvělé android hře Rune Guardian

 

 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
10/10

Pouze několik úvodních vět

Vyžaduje Android
4.0.3 a vyšší

Velikost
100M

Aktuální verze
1.9

Sending
User Review
0 (0 votes)