První Android Go telefon od Samsungu je Galaxy J2 Core

Samsung přivedl na svět první Android Oreo Go edici Galaxy J2 Core. Telefon je dostupný v Indií a Malajsií, ale časem se dostane i na další trhy. Předpokládáme také Českou republiku. Telefon je vyroben pro velmi dostupnou cenu. 5 palcový displej s qHD rozlišením a baterií telefonu 2600mAh, která slibuje celodenní výdrž
Samsung Galaxy J2 Core

Samsung přivedl na svět první Android Oreo Go edici Galaxy J2 Core. Telefon je dostupný v Indií a Malajsií, ale časem se dostane i na další trhy. Předpokládáme také Českou republiku. Telefon je vyroben pro velmi dostupnou cenu.

5 palcový displej s qHD rozlišením a baterií telefonu 2600mAh, která slibuje celodenní výdrž bez nabíjení. Dále v telefonu je funkce Go Edition Ultra Data Saving. Takže vám bude šetřit vaše data, pokud máte velmi nízký FUP. K dispozici je LTE připojení Cat.4 150Mbps a Wi-Fi na 2.4GHz,

Fotoaparát telefonu na zadní straně je 8MPx s jedním senzorem a 5MPx selfie kamera na přední části (oba senzory se clonou f/2.2). Nechybí ani Beauty mód, který poskytne lepší portréty a selfie.

Operační systém je optimalizován tak, aby bral co nejméně paměti RAM. K dispozici je totiž pouze 1GB RAM a 8GB interní úložiště. Telefon je poháněn čipem Exynos 7570 na 14nm procesu se čtyřmi jádry Cortex-A53 na frekvenci 1.4GHz a GPU jednotkou Mali-T720 MP1.

Zdroj