Vypnout reklamy

Dnes si parádně zařádíte na své BMX kole. Hlavním úkolem je udělat vše proto, abyste s cyklistou překonali jednotlivé překážky, provedli pár bláznivých triků a pokusili se dostat co nejdále. Dejte si však pozor, abyste nespadli z hrací plochy dolů.

[wp-review]

Hezké grafika a jednoduché ovládání

Dávejte si velký pozor na nebezpečné překážky a dělejte vše proto, abyste dojeli do cíle za co nejlepší čas. Je na čase získat vysoké skóre. Ovládejte své kolo po velmi náročných tratích. Tato hra je opravdu dokonalá. K dispozici máte 3D modely, perfektní ovládání zábavné skoky.

Nasaďte si svou helmu a vydejte se přes překážky. Je zapotřebí létat. Nicméně dejte si velký pozor, abyste nedoletěli na zem. V takovém případě by pro vás gamesa skončila. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.