Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Hra na mobil Down Shift: Online Drifting

Jedná se o hru pro více hráčů, ve které si parádně zadriftujete proti stovkám hráčům z celého světa. Vstupte do světa driftovacích hráčů a porazte ty nejlepší. Získávejte karty pro následné vylepšení automobilů a dostaňte se co nejvýše to bude možné. Co ve hře Down Shift: Online Drifting Svůj
Android hra - Down Shift: Online Drifting ke stažení

Jedná se o hru pro více hráčů, ve které si parádně zadriftujete proti stovkám hráčům z celého světa. Vstupte do světa driftovacích hráčů a porazte ty nejlepší. Získávejte karty pro následné vylepšení automobilů a dostaňte se co nejvýše to bude možné.

Co ve hře Down Shift: Online Drifting

Svůj vůz si můžete nejrůzněji vylepšovat se několika vylepšeními. Na autě bude vaše osobnost, protože si ho můžete vylepšit přímo podle sebe. Zažijete neskutečnou zkušenost se stovkami hráčů, driftovací arénu a možnost upravit automobil.

Předtím, než se pustíte do online světa, tak si prvně potrénujte. Máte možnost si prvně nacvičit své drifty a poté se vydat dále. Odemkněte si mnohem více automobilů.

Down Shift: Online Drifting
Down Shift: Online Drifting

 

Recenze android hry Down Shift: Online Drifting
 • 9.8/10
  Grafika - 9.8/10
 • 9/10
  Ovládání - 9/10
 • 9.7/10
  Zábava - 9.7/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
9.6/10

Shrnutí hry

Driftování může být poněkud obtížnější díky ovládáním pomoci šipkami. Hra vyžaduje android ve verzi 4.0.3 a vyšla v roce 2016. Hru vytvořili vývojáři Tamatem Inc. z Jordánska.

Sending
User Review
5 (1 vote)