Hra na mobil Vector 2

Android hra Vector 2 je rychlá, kvalitně zpracovaná a nejdůležitější je, abyste měli dobrý postřeh. Neustále pobĚžíte kupředu a musíte přeskočit přes překážky ve vhodnou chvíli. Při svém běhu nezapomínejte sbírat mince. Souhrn android hry Hra zdarma Běžíte jako o život Naučte se nové skoky, abyste se vyhli smrtelným pastím Úvod do hry zdarma Vector […]

Vector 2 na Google Play

Android hra Vector 2 je rychlá, kvalitně zpracovaná a nejdůležitější je, abyste měli dobrý postřeh. Neustále pobĚžíte kupředu a musíte přeskočit přes překážky ve vhodnou chvíli. Při svém běhu nezapomínejte sbírat mince.

Souhrn android hry

 • Hra zdarma
 • Běžíte jako o život
 • Naučte se nové skoky, abyste se vyhli smrtelným pastím

Úvod do hry zdarma Vector 2

Vector 2 android hra vás zavede do spoustu neznámých míst. Ovládáte siluetu v černé barvě. Provádět budete provádět parkour skoky. Pokud vás třeba bavila PC hra Mirrors Edge, tak věřte, že tato hra vás bude 100% bavit. Jednoduché ovládání za pomocí dotyků.

Umřete asi nespočet krát, protože se úroveň nedá jen tak lehce proběhnout. Ale můžete se neustále vylepšovat, takže budete odolnější. Časem se stanete nezastavitelnou mašinou.

Fotogalerie ze hry zdarma android

Vector 2 na Google Play

Vector 2 na Google Play

Přijďte si zahrát i android hry

Stáhni si i další android aplikace

Novinky ze světa android

 

Aplikaci stáhnete níže

Další informace o této skvělé android hře Vector 2

 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 9.5/10
  Grafika - 9.5/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
9.9/10

Pouze několik úvodních vět

V případě, že vás bavil první díl této úžasné hry, tak budete naprosto spokojení. Online hra je naprosto dokonalá a uvidíte sami, že vás bude bavit. Hodně se podobá Parkour PC hře Mirrors Edge.

Sending
User Review
0 (0 votes)