Vypnout reklamy

Hra na mobil RMX Real motocross

Vydáno dne: 6.3.2018

Nastartujte svou motorku a vydejte ze sebe maximum, protože co je potřeba, tak to je dojet na své místo v co nejkratším čase. Dávejte si velký pozor. Dělejte nejrůznější skoky a získávejte spoustu bodů. Dívejte se na cestu a dávejte si pozor, abyste nenarazili. V případě poškození své motorky bude hra ukončena. Skákejte z trampolíny, […]

Nastartujte svou motorku a vydejte ze sebe maximum, protože co je potřeba, tak to je dojet na své místo v co nejkratším čase. Dávejte si velký pozor. Dělejte nejrůznější skoky a získávejte spoustu bodů.

Dívejte se na cestu a dávejte si pozor, abyste nenarazili. V případě poškození své motorky bude hra ukončena. Skákejte z trampolíny, dostaňte se přes obrovské hory a nezapomínejte také na to, že je potřeba opravit motorky a získat taktéž nějaké to vylepšení.

Hra je od vývojářů PlayWay SA. Mají za sebou hry jako je Construction Machines 2016 nebo Decompression.

Možnost si sami sebe upravovat

Určitě nezapomínejte na helmy a různé oblečení. Neustále se můžete proměňovat. Hra to pro vás nabízí a věříme, že si vše náležitě užijete.

Grafické zpracování na úrovni

Hra nabízí hezké grafické zpracování, realistickou fyziku a sportovní motorky. Dále je tady 10 velice zajímavých závodních tratí a spousta vylepšení.

Hra je víceméně pro ty, kteří neočekávají nějakou velkolepou senzaci, ale chtějí si svého hrdinu modifikovat, různě upravit a hlavně se zrelaxovat, což s touto gamesou lze.

RMX Real Motocross
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)