Hra na mobil Stick Cricket 2

Vyberte si, za jakého hráče budete hrát a pomozte mu v obtížných trénincích. Snažte se trefit míček se svou baseballovou pálkou a vybudujte si kariéru profesionála. Začínáte na obyčejném parku, ale později získáváte smlouvy s ostatními týmy a dostáváte se i do národního týmu. Je velmi důležité, abyste reagovali včas a
Stick Cricket 2 android hra

Vyberte si, za jakého hráče budete hrát a pomozte mu v obtížných trénincích. Snažte se trefit míček se svou baseballovou pálkou a vybudujte si kariéru profesionála. Začínáte na obyčejném parku, ale později získáváte smlouvy s ostatními týmy a dostáváte se i do národního týmu. Je velmi důležité, abyste reagovali včas a odpálili míček tak daleko, jak jen to půjde.

Navíc má hra úžasné grafické zpracování. Odstartujte svou kariéru profesionálního baseballisty a vydejte se na kariéru svého života. Žijte sen tohoto hrdiny a procestujte celý svět.

Aplikaci stáhnete níže

Hra obsahuje přes 90 různých úrovní a typů, takže se nudit zaručeně nebudete. Pokud se navíc přihlásíte, tak si můžete zaznamenávat své statistiky, postup a odemykat různé věci.

 

 

Shrnutí hry:

Tato android hra Stick Cricket 2 je multiplatformní, takže váš postup se při registraci ukládá na vzdálený server a pokud se přihlásíte na svém tabletu nebo mobilu, tak vždy budete tam, kde jste skončili. Skvělá hra, která má průběžný postup kariérou. Vypracujte se na profesionálního sportovce a porazte všechny týmy ve světě.

 

 

  • Optimalizace
  • Ovládání
  • Grafika
5

Pouze několik úvodních vět

Hře nemáme co vytknout. Je opravdu skvělá. Kariérní postup, vylepšování sami sebe, získáváte různé smlouvy od klubů, procestujete svět.