Nejlepší android hry pro měsíc březen 2018: PUBG, Shadow Legends, Strike Force

Měsíc březen byl na hry docela nabitý, takže jsme se rozhodli ho trošku shrnout a najít jen ty nejlepší hry. Určitě nezapomínáme na novou hru Shadowgun Legends, která vyšla od českého vývojářského studia a má opravdu velice pozitivní ohlasy. MARVEL Strike Force Jedná se o zdarma RPG hru, ve
Top android hry Březen 2018

Měsíc březen byl na hry docela nabitý, takže jsme se rozhodli ho trošku shrnout a najít jen ty nejlepší hry. Určitě nezapomínáme na novou hru Shadowgun Legends, která vyšla od českého vývojářského studia a má opravdu velice pozitivní ohlasy.

MARVEL Strike Force

Jedná se o zdarma RPG hru, ve které budete bojovat proti několika zajímavým nepřátelům se svým Spidermanem. Hra nabízí opravdu perfektní grafické zpracování, animace za které by se nikdo stydět nemusel a spoustu hrdinů právě z MARVElovek.

Shadowgun Legends

Jedná se o android hru od vývojářského studia MADFINGER. Jedná se o akční hru z pohledu první osoby, kde budete plnit jednotlivé úkoly s hráči online. Vše se odehrává v sci-fi světě. Je to asi nejbližší hra ke stylu Destiny, nicméně tato hra nabízí mnohem více a je opravdu velmi dobře zpracovaná. Tato hra si totiž zaslouží titul hra roku.

Vývojáři z MADFINGER

PUBG

PUBG je na mobilních telefonech. Hra, kterou můžete hrát na mobilním telefonu online i s hráči na PC. Nicméně je to docela nevýhoda, protože PC hráči mají mnohem lepší ovládání, takže mobilní hráči nemají téměř žádnou šanci. Jedná se o skvělý port z verze PC. Hra nabízí obrovské herní arény, spoustu zbraní a skvělou grafiku.

Vývojáři z Tencent Games.