Vypnout reklamy

Hra Apex Legends, která je velmi populární na PC, tak zamíří taktéž na mobilní telefony. Pravděpodobné datum vydání je konec tohoto roku.

Jedná se o úspěšnou hru, která se brzy dostane i na mobilní telefony. EA zveřejnila své čtvrtletní finanční výsledky a tato hra měla obrovský zásah mezi hráči a jedná se o nejrychleji rostoucí hru.

Apex Legends hra - battle royale
Apex Legends hra – battle royale

Vydavatelé se tedy rozhodli, že přivedou hru Apex Legends do Číny, a taktéž na mobilní telefony. Tuto strategií zvolily i hry PUBG a Fortnite, což jsou hry konkurenční. Firma EA tak okopíruje tuto strategií a bude se snažit úspěch zopakovat na mobilech.

Fortnite je však unikátní, protože hra je stejná jak na mobilech, tak konzolích i PC. Povoluje také cross-play mezitím co PUBG je zase oddělený a omezen na chytrých telefonech a tabletech.

Není však stále jisté, kdy hra Apex Legends na mobilní telefon dorazí. Je možné, že se to stane až na konci tohoto roku. Vývojáři se také přislíbili, že budou vydávat sezónní aktualizace a budou se soustředit na kvalitu svého obsahu.

Zdroj

Buroň Tomáš

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)