Vypnout reklamy

Nová aplikace Facebook dorazí s nočním módem. OLED displeje budou mít menší spotřebu při tomto módu a tím i delší výdrž baterie mobilního telefonu.

Facebook již vydal aplikaci Facebook Messenger s nočním módem a to již v březnu tohoto roku a teď rozšiřuje tento mód i na další hlavní aplikaci na androidu.

Facebook již začal pracovat na nočním režimu pro hodinky, avšak podle posledních informací společnost implementuje tento mód do většiny svých aplikací.

Facebook tmavý mód
Facebook tmavý mód

Facebook právě pracuje na nočním módu pro svou hlavní aplikaci, takže to bude ještě chvíli trvat, než dorazí na mobilní telefony.

Snížení spotřeby energie

Avšak můžeme říct, že noční mód dokáže snížit spotřebu energie u OLED displejů a tím se prodlouží výdrž mobilního telefonu, což je skvělá zpráva pro ty, kteří facebook aplikaci často využívají.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.