Aplikace FB Messenger

Facebook messenger je skvělá aplikace, která propojuje lidi. Komunikujte s kamarády, ať už jste kdekoliv. Vytvořte skupinový video hovor a další zajímavosti.

Komunikujte s kamarády ať už jste kdekoliv a to díky facebook messenger, který podporuje jak klasické psaní, tak i video hovory. Nicméně podporuje i filtry, různé nálepky, gify, možnost nahrávat video, fotografie a další.

Snadno si můžete navíc synchronizovat zprávy a kontakty s tímto messengerem. Pokaždé, co si pak s nějakým kamarádem budete psát a to ať už SMS, tak přes messenger na FB, tak uvidíte vše na jednom místě. Propojte se navíc s přáteli na instagramu skrz tuto jednotnou aplikaci.

Facebook Messenger je nově zabezpečený šifrování end-to-end a tedy nelze nikoho odposlouchávat. Vaše konverzace jsou šifrované po vzoru aplikace WhatsApp (od stejné skupiny Meta a tedy facebook). WhatsApp má však výhodu, že se nemusíte ani nikam registrovat a je vše zakotveno na vaše telefonní číslo.

K dispozici je i mizející režim. Ten aktivujete ve chvíli, když nechcete, aby se o zprávách někdo dozvěděl a následně po ukončení režimu se zprávy smažou. Výhodou messengeru jsou rozsáhle možnosti, kdy lze zakládat skupiny, do kterých se pak kamarádi připojí a video hovory, které jsou zcela zdarma, ať je druhá strana kdekoliv.

Vše co jen potřebujete, tak je internetové připojení. Facebook Messenger navíc podporuje i tmavý mód.

Jednoduše tak volejte s kamarády, vytvářejte skupiny, komunikujte spolu nebo si posílejte mezi sebou peníze. Stejně jako Instagram, tak i messenger má své příběhy, které můžete zveřejnit a dokonce má i své filtry.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské prostředí
5

Popis

Facebook messenger je skvělá aplikace, která propojuje lidi. Komunikujte s kamarády, ať už jste kdekoliv. Vytvořte skupinový video hovor a další zajímavosti.