Vypnout reklamy

Hra na mobil MekaRoyale

Vydáno dne: 9.1.2019

Jedná se o beta verzi hry, která je ve stylu Battle Royale střílečky. Upravujte si své roboty. Hra se dostane na trh v plné verzi ke konci tohoto měsíce. Ovládání je totožné s ostatními battle royale hry Fornite a PUBG Mobile, akorát tentokrát je na hrdinu pohled z horní části. V této chvíli je hra […]

Jedná se o beta verzi hry, která je ve stylu Battle Royale střílečky. Upravujte si své roboty. Hra se dostane na trh v plné verzi ke konci tohoto měsíce. Ovládání je totožné s ostatními battle royale hry Fornite a PUBG Mobile, akorát tentokrát je na hrdinu pohled z horní části.

V této chvíli je hra dostupná z Google Obchodu a to v otevřené beta verzi. K dispozici máte obrovskou herní mapu, několik zbraní a hlavně bojujete s ostatními hráči do posledního přeživšího.

Jedná se o celkem zajímavou hru a svým způsobem unikátní, protože to není jen tak klasická battle-royale hra. Za každý vyhraný zápas získáte kreditní skóre. Snažte se je utrácet za nové roboty.

Díky penězům pak získáte značnou výhodu, ale pokud během zápasu zemřete, tak ztratíte svého robota, ale zase ho můžete získat zpátky. Takto probíhají boje v této nové android hře.

MekaRoyale Online
Price: Free+

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš