Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Fortnite je již dostupný na kterémkoliv Android telefonu

Hra Fortnite, která byla z počátku dostupná pouze pro Samsung telefony, tak je již dostupná pro všechny telefony Android. Do hry se tak může připojit kdokoliv se systémem Android. Je však všeobecně známo, že hru nenajdete na Google obchodě, jelikož firma nechce platit vysoké poplatky Google a proto se
Fortnite exkluzivně pro Samsung telefony

Hra Fortnite, která byla z počátku dostupná pouze pro Samsung telefony, tak je již dostupná pro všechny telefony Android. Do hry se tak může připojit kdokoliv se systémem Android.

Je však všeobecně známo, že hru nenajdete na Google obchodě, jelikož firma nechce platit vysoké poplatky Google a proto se rozhodli jít svou vlastní cestou. Stáhnete si klasický instalátor od Epic Games na stránce fortnite.com/android a nainstalujete si soubory pro hru Fortnite.

V této chvíli však funguje na telefonech, které disponují silnou GPU jednotkou minimálně Adreno 530 a výše. Dále je potřeba aby telefon disponovat 3GB RAM a Android 5 a výše. Je však možné, že do budoucna dorazí aktualizace, které sníží tyto hardwarové nároky.

Instalátor bude moci odstranit poté, co hru nainstalujete, ale stejně budete potřebovat aktualizovat hru, takže je potřebný. Hra Fornite byla původně spuštěna na prvním Android telefonu a to byl Galaxy Note 9 a následovaly telefony Samsung (tam se hra dala nainstalovat přes obchod Samsung).

Hra Fortnite

Hra Fortnite

Hra je naprosto zdarma pro všechny.