Vypnout reklamy

Budoucí skládané telefony Samsung budou tenčí a lehčí

Vydáno dne: 26.1.2021

Samsung Galaxy Z Fold 3 má být podle firmy lehčí a tenčí. Zároveň nabídne pokročilé prvky displeje, kdy bude moci být uzamčen v několik úhlech.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Skládané telefony pomalu zaplňují trh a v této chvíli jich ještě moc není. Jsou prozatím drahé a cílí na movitější zákazníky, kteří mají rádi novinky a zároveň si pochvalují obrovský displej. Nicméně skládané telefony mají stále co zdokonalovat.

V této chvíli Samsung říká, že telefony se stanou lehčími a tenčími. To není však případ Galaxy Z Fold 2, který váží 282 gramů oproti původních 263 gramů. Nový design nabídne spoustu pokročilých funkcí. Udrží prach mimo důležité komponenty a zároveň bude moci být uzamčen v několika úhlech.

Spousta zákazníku si koupila telefon Fold 2 z důvodu velikosti displeje, který je po rozevření jako tablet, což zvyšuje produktivitu. Zákazníci telefonu Galaxy Z Flip jsou různí, avšak prioritou je přenosnost a design.

Telefon bude disponovat opětovně kamerou pod displejem. Nový telefon Galaxy Z Fold 3 se pak očekává v červnu tohoto roku. Série Note podle všeho již nebude a nahrazuje ji právě série Z Fold.

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky