Chytré a krásné hodinky Samsung Galaxy Watch

Hledáte chytré hodinky, které nebudou čtvercového tvaru, ale kulatého, jako klasické hodiny? Samsung již nějakou dobu takové hodinky vyrábí a tentokrát jim dodal opravdu krásný vzhled. Společnost Samsung představila včera nejnovější hodinky Galaxy Watch (původně Gear S4). Nové hodinky oplývají novými funkcemi a delší výdrži. K dispozici je právě nadčasový design. Právě hodinky Galaxy Watch dokážou sledovat
Samsung Gear Watch

Hledáte chytré hodinky, které nebudou čtvercového tvaru, ale kulatého, jako klasické hodiny? Samsung již nějakou dobu takové hodinky vyrábí a tentokrát jim dodal opravdu krásný vzhled.

Společnost Samsung představila včera nejnovější hodinky Galaxy Watch (původně Gear S4). Nové hodinky oplývají novými funkcemi a delší výdrži. K dispozici je právě nadčasový design. Právě hodinky Galaxy Watch dokážou sledovat stres i spánek a díky tomu pomáhají dosáhnout lepších výkonů.

Datum prodeje a barvy

Samsung Galaxy Watch stříbrný

Samsung Galaxy Watch stříbrný

Hodinky jsou k dispozici v barvách stříbrná, růžovo zlatá a černá s možnosti volby svého vlastního pásku. Prodej hodinek započne až 7. září 2018 (verze bluetooth) a před objednávky již běží od 9. srpna do 6. záříz 2018. Datum vydání LTE hodinek nebyly pro Českou republiku stanovena. Nicméně operátoři jsou na ní připraveni a měly by mít podporu eSIM.

Výdrž baterie

Samsung právě sází na velkou výdrž baterie, protože nikdo nechce hodinky každý den nabíjet a proto mají vydržet až 80 hodin v provozu. I díky delší výdrži baterie budou moci hodinky fungovat i bez závislosti na chytrém telefonu a mohu skutečně poskytovat služby jako je volání, zprávy, mapy GPS a hudba.

Zdravý životní styl

Hodinky Galaxy Watch jsou vytvořeny s ohledem na zdravý životní styl. Sledují stres a nabízí cvičení dýchání, abyste stres odbourali a zachovali si svou koncentraci. Dále je tady pokročilá funkce pro sledováni spánku díky niž hodinky monitorují veškeré spánkové cykly REM a tím uživatel zjistil, kolik spánku potřebuje hlavně v hluboké fázi.

Když mají uživatelé spánek i stres pod kontrolou, tak jsou tady další funkce v oblastní zdravého životního stylu.

K dispozici je celkem 39 cvičení v interiéru. Následně vyvážená strava je stejně důležitá jako pohyb a právě s hodinkami můžete sledovat kalorie a různá doporučení. Po jídle lze do hodinek zadat nutriční údaje. Vše je propojeno s aplikací Samsung Health.

Design

Samsung Galaxy Watch - černá barva

Samsung Galaxy Watch – černá barva

Co se týče designu hodinek, tak ty jsou ve velikosti 46mm stříbrné a ve velikosti 42 mm černé nebo růžovo zlaté. Hodinky si každý uživatel může upravit a to včetně ciferníků a pásků od firmy Braloba.

Galaxy Watch jako poprvé nabízejí analogové tikání hodinek a „odbíjení“ hodin. Taktéž hloubkový efekt, který zvýrazňuje ciferník hodinek. Sklíčko je Corning Gorill Glass DX+, takže se jedná o špičkovou odolnost vůči vodě v hodnotě 5ATM.

Ovládání

Pouhým dotykem na zápěstí můžete Galaxy Watch začít ovládat a to od nastavení světel, zapnutí televize. Hodinky fungují s aplikacemi jako je SmartThings, Samsung Health, Samsung Flow, Samsung Knox, Samsung Pay nebo i Spotify, Under Armour. S hodinkami jednoduše ovládáte hudbu offline bez chytrého telefonu.

Zdroj: TZ