Chytré a krásné hodinky Samsung Galaxy Watch

Samsung Gear Watch

Hledáte chytré hodinky, které nebudou čtvercového tvaru, ale kulatého, jako klasické hodiny? Samsung již nějakou dobu takové hodinky vyrábí a tentokrát jim dodal opravdu krásný vzhled.

Společnost Samsung představila včera nejnovější hodinky Galaxy Watch (původně Gear S4). Nové hodinky oplývají novými funkcemi a delší výdrži. K dispozici je právě nadčasový design. Právě hodinky Galaxy Watch dokážou sledovat stres i spánek a díky tomu pomáhají dosáhnout lepších výkonů.

Datum prodeje a barvy

Samsung Galaxy Watch stříbrný

Samsung Galaxy Watch stříbrný

Hodinky jsou k dispozici v barvách stříbrná, růžovo zlatá a černá s možnosti volby svého vlastního pásku. Prodej hodinek započne až 7. září 2018 (verze bluetooth) a před objednávky již běží od 9. srpna do 6. záříz 2018. Datum vydání LTE hodinek nebyly pro Českou republiku stanovena. Nicméně operátoři jsou na ní připraveni a měly by mít podporu eSIM.

Výdrž baterie

Samsung právě sází na velkou výdrž baterie, protože nikdo nechce hodinky každý den nabíjet a proto mají vydržet až 80 hodin v provozu. I díky delší výdrži baterie budou moci hodinky fungovat i bez závislosti na chytrém telefonu a mohu skutečně poskytovat služby jako je volání, zprávy, mapy GPS a hudba.

Zdravý životní styl

Hodinky Galaxy Watch jsou vytvořeny s ohledem na zdravý životní styl. Sledují stres a nabízí cvičení dýchání, abyste stres odbourali a zachovali si svou koncentraci. Dále je tady pokročilá funkce pro sledováni spánku díky niž hodinky monitorují veškeré spánkové cykly REM a tím uživatel zjistil, kolik spánku potřebuje hlavně v hluboké fázi.

Když mají uživatelé spánek i stres pod kontrolou, tak jsou tady další funkce v oblastní zdravého životního stylu.

K dispozici je celkem 39 cvičení v interiéru. Následně vyvážená strava je stejně důležitá jako pohyb a právě s hodinkami můžete sledovat kalorie a různá doporučení. Po jídle lze do hodinek zadat nutriční údaje. Vše je propojeno s aplikací Samsung Health.

Design

Samsung Galaxy Watch - černá barva

Samsung Galaxy Watch – černá barva

Co se týče designu hodinek, tak ty jsou ve velikosti 46mm stříbrné a ve velikosti 42 mm černé nebo růžovo zlaté. Hodinky si každý uživatel může upravit a to včetně ciferníků a pásků od firmy Braloba.

Galaxy Watch jako poprvé nabízejí analogové tikání hodinek a „odbíjení“ hodin. Taktéž hloubkový efekt, který zvýrazňuje ciferník hodinek. Sklíčko je Corning Gorill Glass DX+, takže se jedná o špičkovou odolnost vůči vodě v hodnotě 5ATM.

Ovládání

Pouhým dotykem na zápěstí můžete Galaxy Watch začít ovládat a to od nastavení světel, zapnutí televize. Hodinky fungují s aplikacemi jako je SmartThings, Samsung Health, Samsung Flow, Samsung Knox, Samsung Pay nebo i Spotify, Under Armour. S hodinkami jednoduše ovládáte hudbu offline bez chytrého telefonu.

Zdroj: TZ