Chytré funkce kamery Google Pixel 3 odhaleny

Navzdory faktu, že telefony Pixel 3 a Pixel 3 XL vytvářejí titulky po celém internetu a dostávají se na svět nové a nové informace, tak stále má telefon co ukazovat. Dnes se již telefon představí oficiálně, takže pro vás máme poslední informaci ohledně chytré kamery. Jedná se tedy o chytrou funkci ve fotoaparátu, která dokáže […]

Google Pixel 3

Navzdory faktu, že telefony Pixel 3 a Pixel 3 XL vytvářejí titulky po celém internetu a dostávají se na svět nové a nové informace, tak stále má telefon co ukazovat. Dnes se již telefon představí oficiálně, takže pro vás máme poslední informaci ohledně chytré kamery.

Jedná se tedy o chytrou funkci ve fotoaparátu, která dokáže udělat z fotek to nejlepší, co se dá. Mezi chytré funkce patří: Top Shot, Photobooth, Super res Zoom, Subject Tracking AF (automatické ostření objektů) a široký záběr selfie kamery.

Co se tedy týče funkce Top Shot, tak ta dovoluje vytvořit několik snímků za sebou stačí mačkat tlačítko pro focení. Následně umělá inteligence vybere tu nejlepší fotografií na základě úsměvu, otevřených očí nebo pokud se daná osoba dívá do kamery.

Chytré funkce Google Pixel 3

Chytré funkce Google Pixel 3

Photobooth zase nabídne lepší selfie fotky a umožní uživateli vybrat tu nejlepší fotku. Taktéž se funkce dá použít pro automatické zachycení fotografie pokud položíte telefon na rovný povrch. Photoboot udělá fotografií ve chvíli, kdy se člověk usměje, má šťastný obličej.

Super res zoom se chová jako chytrý ZOOM. Ohledně této funkci moc nevíme, takže nedokážeme přesně popsat, co funkce vykonává. Pravděpodobně automatické přiblížení na nějakou událost co nastane.

Dále širokoúhlý záběr selfie fotoaparátu. Jedná se o klasický záběr větší části plochy přes selfie fotku. Může se někomu zdát, že se vytvoří tzv. rybí oko.

Subject tracking je automatické ostření. Prakticky to znamená, že telefon následuje objekt a automaticky ho ostří. Následně po několika fotografiích si vybere uživatel, co chce přesně zaostřit.

Zdroj