Co je unikátního na Galaxy S10? Podívejte se na infografiku

Podívejte se na infografiku, kterou stvořila firma Samsung proto, aby vám ukázala kvality tohoto mobilního telefonu. 10 prvních a 10 nej.

Samsung Galaxy S10 oficiálně

Nové telefony Samsung Galaxy S10 jsou bez pochyby senzačními telefony a Samsung je na to náležitě hrdý. Společnost se rozhodla, že lidem ukáže v jednoduché infografice, co je na telefonu Samsung Galaxy S10 unikátní.

Samsung Galaxy S10 onfografika
Samsung Galaxy S10 onfografika

Samsung infografiku rozdělil na 10 prvních a 10 nejlepších věcí na telefonu.

10 prvních funkcí

Jako první z prvních věcí je dynamický AMOLED displej, který podporuje HDR10+. Nový telefon dále poskytuje kvalitní fotoaparát přímo v displeji a barevná hloubka je certifikovaná VDE. Jak už určitě víte, tak telefon disponuje jako první sonickým snímačem otisků prstů, což znamená, že při snímání se udělá 3D obraz vašeho otisku a tak je bezpečnost zaručena. Další certifikace od FIDO Alliance a nechybí ani HDR10+ nahrávání (zadní kamera).

Podpora nové technologie Wi-Fi 6 a podpora 64 bitových her, jako první Android telefon s touto podporou. Zařízení je taktéž optimalizováno na hry na jádru Unity. Samozřejmostí je prostorový zvuk Dolby Atmos pro herní mód.

10 nejlepších funkcí

Barvy při nahrávání jsou velice věrohodné. Kontrast displeje je obrovský a má 2 000 000:1. Co se týče jasu, tak ten dosahuje 1200 nitů a certifikace TUV Rheinland stvrzuje komfort zobrazení. Co je nejlepší, tak to je funkce pro bezdrátové nabíjení, nahrávání v UHD rozlišení, SuperSteady (VDIS), SuperSteady Dual Pixel (přední i zadní kamera), 12GB RAM + 1TB ROM, 2 Gbps (LTE)