Vypnout reklamy

Další chytré hodinky od Huawei na Harmony OS

Vydáno dne: 11.9.2019

Chytré hodinky Huawei Watch GT2 nebudou mít systém Android Wear, ale budou mít svůj vlastní systém Harmony OS. V mezinárodní verzi Huawei Lite OS.

Chytré hodinky od Huawei byly představeny minulý rok v říjnu ve chvíli, kdy se představovaly telefony Mate 20 Pro. Nicméně tento rok se historie opakuje a s novým telefonem Mate 30 se objeví na i Watch GT 2.

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

Hodinky vypadají tradičně a to díky kombinace dvou tlačítek, kulatému stylu a krasným hliníkovým pouzdrem. Hodinky vypadají velmi moderně a hezky. V nové verzi hodinek vidíme pár změn a to je větší displej, menší rámeček a tenčí design.

Podle všeho by měly hodinky disponovat Huawei Lite OS, což je odlehčená verze Harmony OS. Hodinky budou disponovat GPS, Bluetooth, mikrofónem, reproduktorem a bude zde i LTE model.

Watch GT2 se budou soustředit na fyzickou aktivitu. K dispozici je hlavně snímač srdečního tepu a k dispozici bude několik sportovních módu jako je běh, plavání a další. Hodinky vydrží 2 týdny bez nabíjení. Disponují 450mAh baterií.

Huawei Watch GT 2
Huawei Watch GT 2

Kdy se hodinky představí?

Je pravděpodobné, že se hodinky Huawei Watch GT 2 představí 19. září po boku Mate 30 Pro a to ve variantě Classic a Sport.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: