Další narážka na Note 8. Tentokrát od LG.

Nevíme, proč se firmy snaží narážet na nový Note8 všemožnými texty nebo náznaky. Buď se snaží, aby se o jejich upoutávkách více mluvilo nebo se prostě bojí, že právě nový Note8 jejich představení zastíní. Note 8 má být představen již zítra. Nový high-end mobilní telefon LG V30 naráží na Galaxy Note 8. Samsung Galaxy Note […]

LG V30 naráží na Note 8

Nevíme, proč se firmy snaží narážet na nový Note8 všemožnými texty nebo náznaky. Buď se snaží, aby se o jejich upoutávkách více mluvilo nebo se prostě bojí, že právě nový Note8 jejich představení zastíní. Note 8 má být představen již zítra.

Nový high-end mobilní telefon LG V30 naráží na Galaxy Note 8. Samsung Galaxy Note 8 přijde s novým s-pen, který má být citlivější a přesnější. LG V30 nemá žádný s-pen ani ekvivalent tohoto stylusu. Nicméně to vypadá tak, jak kdyby LG nebylo vůbec rádo, že Note 8 má S-PEN a LG V30 nikoliv. Ukazuje se to na teaseru.

První narážka na Note 8

Na prvním videu vidíte, jak někdo rozpůlí tužku a udělá z ní V. Druhé video taktéž ukazuje na tužku, ale tentokrát je použita na to, aby něco napsala do svého poznámkového bloku. Posléze, až daný text napíše, tak celý poznámkový blok odhodí pryč. Vypadá to tak, že LG navrhuje, aby si lidé vybrali LG V30 místo Note 8.

Druhá narážka na Note 8

LG V30 bude oficiálně oznámen 31. srpna a mezitím Samsung Galaxy Note 8 bude odhalen zítra. Prodej obou telefonu začne někdy v září.

Souboje jsou vypjaté, protože LG i Huawei útočí na Note 8 ve svých teaserech pro IFA 2017.