Vypnout reklamy

Datum vydání mobilního telefonu Samsung Galaxy Note 10 je pevné a nebude se měnit. Problémy Galaxy Fold neovlivní vydání Note 10.

Pokud se obáváte nebo čtete na internetu, že by se vydání Galaxy Note 10 mělo přesunout na později a to kvůli Galaxy Fold a jeho problémům, tak nic takového není pravda. Jsou to možná jen nějaké drby, ale pravda je taková, že telefon dorazí 7. srpna na trh.

Nicméně datum není vytesáno do kamene, takže nelze úplně oficiálně potvrdit toto datum, dokud samotná firma nic nepotvrdí.

Avšak Galaxy Fold je úplně jiný projekt, jiný časový horizont a jiný cíl, za kterým vidí firma Samsung. Firma si nevynahradila veškeré své zdroje jen do budování nového Galaxy Fold, takže se nemusí lidé ničeho obávat.

Note 10 na první místě

V krátkém horizontu je nejdůležitější vydání telefonu Galaxy Note 10 a Note 10 Pro, protože právě tento telefon dělá většinu tržeb pro druhou polovinu roku.

Samsung Galaxy Note 10
Samsung Galaxy Note 10

Je jedno jakými problémy si Galaxy Fold prochází, ale tým R&D pracuje na Note 10 primárně. V Korei však Samsung vydal prohlášení, že lidé se nemusí ničeho bát, že by Note 10 nabral zpoždění právě kvůli testování Galaxy Fold. Avšak podle všeho žádné takové obavy neexistovaly, takže si všichni kladou otázku, proč by to Samsung psal?

Samsung nechce spekulace

Samsung se chce vyhnout veškerým spekulacím. Možná bylo v minulosti v plánu, že se vydání Galaxy Note 10 posune. To co se stalo za zavřenými dveřmi, tak se nikdy nedozvíme.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Chápeme, že Galaxy Fold měl vyjít již v dubnu, ale po problémech byl odsunut. Původně na červen, teď to vypadá na srpen. Telefon má pár lidí, kteří Galaxy Fold testují. Nicméně vydání Note 10 není ohroženo.

Buroň Tomáš

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)

Tágy: