Detaily o zorném úhlu fotoaparátu LG G6

LG G6 již bude velmi brzy představen. Jedná se o vlajkový telefon, který sice nebude běžet na Snapdragon 835 chipsetu, jak bude mít Samsung Galaxy S8, ale i tak se má jednat o skvělý telefon. Určitě lepší, jak modulární telefon LG G5. O telefonu již bylo spoustu informací a to co se týče specifikací, baterií, […]

LG G6 již bude velmi brzy představen. Jedná se o vlajkový telefon, který sice nebude běžet na Snapdragon 835 chipsetu, jak bude mít Samsung Galaxy S8, ale i tak se má jednat o skvělý telefon. Určitě lepší, jak modulární telefon LG G5.

O telefonu již bylo spoustu informací a to co se týče specifikací, baterií, vylepšeném zvukovém systému a mnohem více. Tentokrát se však na internetu objevila informace ohledně fotoaparátu a jaké budou mít zorné úhly.

LG G6 telefon

LG G6 telefon

Přední i zadní fotoaparát budou disponovat 13MPx senzorem. Zadní fotoaparát dokáže pořídit fotografie v úhlu 125 stupňů, což je velmi podobné, jako má zorný úhel oka člověka.  (140 stupňů). Avšak LG V20 měla 135 stupňů a vytváří tzv. „rybí oko“. Dále výhodou je možnost fotografie do čtverce „FullVision“. Další je možné panorama, tedy úhel 360 stupňů, jídlo mód a nechybí ani selfie mód. Přední fotoaparát bude mít zorné pole 100 stupňů.

LG G6

LG G6

LG G6 ještě nebyl oznámen, ale už je na povrchu tolik informací, že tento telefon bude naprosto pecka. To vše se dozvíme 26. února na MWC 2017.