Vypnout reklamy

Fotoaparát Samsung Galaxy S10+ je na prvním místě DxOMark Selfie

Jedná se o test selfie fotoaparátu. Společnost Samsung se podrobila s telefonem Galaxy S10+ testem DxOMark Selfie a umístili se na prvním místě. Krom toho se telefon umístil na prvním místě v rámci žebříčku testu zadního fotoaparátu.

Jedná se o uznávaný průmyslový standard pro měření kvality snímků pořízené chytrými telefony, profesionální techniky a dalších. Přísné vědecké postupy a laboratorní nástroje dokážou rozebrat jednotlivé pixely fotografie do sebemenšího detailu a následně určí počet bodů. DxOMark stanovuje jednotlivá dílčí skóre pro kvalitu fotografií a videa a následně z nich zpracovává celkové skóre. Čím je skóre vyšší, tak tím je kvalita obrazu vyšší.

DxOMark selfie foto Galaxy S10+
DxOMark selfie foto Galaxy S10+

V žebříčku DxOMark Selfie se telefon Galaxy S10+ umístil na první pozici. Jeho přední fotoaparát obdrže 96 bodů. Právě duální selfie fotoaparát dopomohl telefonu Galaxy S10+ získat tak vysoké skóre. Právě fotoaparát s duálními pixely a druhý RGB Depth fotoaparát dokázali získat skóre 96 bodů. Selfie fotoaparát u Galaxy S10 dokáže pořizovat snímky umělecké kvality a zároveň nahrávat videa až v UHD rozlišením.

DxoMark Samsung Galaxy S10 Plus
DxoMark Samsung Galaxy S10 Plus

V klasickém testu DxOMark Mobile dosáhl telefon 109 bodů (114 bodů za kvalitu fotografie a 97 bodů za videozáznam), což je nejvyšší skóre, které kdy zadní fotoaparát získal. DxOMark Mobile hodnotila expozici, kontrast, barvu, automatické ostření, texturu, šum, artefakty, blesk, stabilizaci (pro video), zoom, efekt rozostření.

Prémiové zařízení se skvělým fotoaparátem

Samsung Galaxy S10 fotoaparáty
Samsung Galaxy S10 fotoaparáty

Samsung Galaxy S10+ je tedy určen pro lidi, kteří potřebují prémiové zařízení. Telefon je doslova napěchován funkcemi toho nejvyššího řádu. Revoluční displej, technologie fotoaparátu, inteligentní řízení výkonu a mnohem více. Pořiďte si dechberoucí fotografie a videa přímo z telefonu.

Nahrávání v rozlišení UHD se stalo realitou a kvalita fotografie v rozlišení UHD taktéž. Krom toho nahrávání zadním fotoaparátem dosahuje vysoké kvalitu ve standardu HDR10+

Ultraširokoúhlý objektiv přináší revoluční změny. K dispozici tak máte 123 stupňové zorné pole pro zachycení celé své rodiny na jednom záběru

Teleskopický objektiv zase zvládne 2x optický ZOOM a 10x digitální ZOOM.

Revoluční objektiv s dvojitou clonou funguje jako lidské oko. Automaticky se zvolí světelnost mezi f/1.5 a f/2.4 podle toho, jak moc světla na scéně je. Pokud jsou podmínky opravdu špatné, tak funkce Bright Night Shot se postará o kvalitu fotografie.

Ještě lepší video nahrávání

Video nahrávky jsou stabilní a to díky digitální stabilizaci. Díky využití neuronové sítě (NPU) získáte záběry profesionální kvality. Čip dokáže optimalizovat scénu, dokáže rozpoznat a zpracovat mnohem větší počet scén a následně za vás upraví kontrast a barvy. S funkcí Sho Suggestion Galaxy S10 poskytne automatická doporučení pro kompozici záběru.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti