Vypnout reklamy

Došlo na odhalení jak nového systému Harmony OS od Huawei, tak i nové nadstavby postavené na Android Q. Nový software prošel redesignem a nabízí i noční mód, vylepšený výkon a mnohem více.

Co se týče designu, tak EMUI 10 dorazí se zahnutými rohy ikonek a nové animace. Nový tmavý mód se také rozšíří na aplikace třetích stran, takže bílá půjde stranou a aktivuje se barva černá, která šetří baterií na AMOLED displejích.

K dispozici je spousta stylů hodin a kalendáře pro Always on Displej.

Výkonová stránka nového EMUI 10 je lepší a to z důvodu nového souborového systému EROFS, který má mnohem rychlejší odezvu. Krom toho je tady i GPU Turbo 3.0, což opět vylepšuje odezvu ve hrách a zároveň zvyšuje výkon procesoru.

Propojte telefon s PC jednoduše

Huawei taktéž odhalilo funkci, která propojuje telefon s PC a nazval ji jako “Multi-screen collaboration”. Budete se moci bezdrátově připojit k PC a zrcadlit ho přímo na obrazovku svého PC. Odtud budete mít přístup ke všem svým složkám, můžete odpovídat na zprávy nebo přenášet soubory.

Huawei HiCar vás zase propojí s infotainment systémem ve vašem vozidle a můžete s ním ovládat hudbu, navigaci nebo dokonce i klimatizaci, jestli to auto podporuje.

První zařízení s EMUI 10 bude pravděpodobně Mate 30 mezitím co uživatelé P30 se dočkají již 8. září.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.