Vypnout reklamy

EMUI 11 představen

Vydáno dne: 19.10.2020

Nové EMUI 11 představeno. Nicméně nejedná se o UI na systému Android 11 kvůli zákazu se strany US. Nové EMUI nabízí spoustu nových funkcí.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Huawei již oznámil nové EMUI 11 na své vývojářské konferenci. EMUI 11 však není postaven na Android 11. Nové EMUI získává nové animace, funkce a také optimalizaci.

Asi největší změnou je v novém EMUI multi-okno a rozdělená obrazovka. To jsou funkce, které se vám v dnešní době bude opravdu hodit. Nyní je tato možnost jednoduše k dispozici při přepínání aplikací v horním pravém rohu. Nemusíte se tak proklikávat skrz menu.

Dále je tady možnost úpravy always-on-displeje. K dispozici je několik stylů a animací. Vyberte si z fotek z galérie.

Animace při přecházení skrz menu je optimalizováno pro vyšší obnovovací frekvenci displeje.

EMUI 11
EMUI 11

Multi obrazovka 3.0 je nyní součásti EMUI 11 a zvládnete tak ovládat tři aplikace Android z vašeho PC najednou a to díky synchronizaci vašeho telefonu do MateBook. Je to něco podobného, jako má Samsung a Microsoft Your Phone aplikace.

Je zde vylepšení zájmena s právy. Je zde notifikační lišta, která vás informuje v případě použití mikrofónu, GPS a další.

EMUI 11
EMUI 11

EMUI 11 bude před-nainstalován na všec Huawei telefonech a tedy na nových P40 nebo Mate 30. Android 11 bude opožděn kvůli probíhajícím zákazu ze strany US.

Nové EMUI 11 je spíše takové spojení všech produktů společnosti Huawei. Například lze editovat Notepad simultantně z několika zařízení Huawei.

Taktéž velmi rychle dokážete identifikovat a extrahovat text z fotek a dokumentů, editovat text a exportovat.

Zdroj

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)

Populární příspěvky