Vypnout reklamy

EMUI 11 představen

Vydáno dne: 19.10.2020

Nové EMUI 11 představeno. Nicméně nejedná se o UI na systému Android 11 kvůli zákazu se strany US. Nové EMUI nabízí spoustu nových funkcí.

Huawei již oznámil nové EMUI 11 na své vývojářské konferenci. EMUI 11 však není postaven na Android 11. Nové EMUI získává nové animace, funkce a také optimalizaci.

Asi největší změnou je v novém EMUI multi-okno a rozdělená obrazovka. To jsou funkce, které se vám v dnešní době bude opravdu hodit. Nyní je tato možnost jednoduše k dispozici při přepínání aplikací v horním pravém rohu. Nemusíte se tak proklikávat skrz menu.

Dále je tady možnost úpravy always-on-displeje. K dispozici je několik stylů a animací. Vyberte si z fotek z galérie.

Animace při přecházení skrz menu je optimalizováno pro vyšší obnovovací frekvenci displeje.

EMUI 11
EMUI 11

Multi obrazovka 3.0 je nyní součásti EMUI 11 a zvládnete tak ovládat tři aplikace Android z vašeho PC najednou a to díky synchronizaci vašeho telefonu do MateBook. Je to něco podobného, jako má Samsung a Microsoft Your Phone aplikace.

Je zde vylepšení zájmena s právy. Je zde notifikační lišta, která vás informuje v případě použití mikrofónu, GPS a další.

EMUI 11
EMUI 11

EMUI 11 bude před-nainstalován na všec Huawei telefonech a tedy na nových P40 nebo Mate 30. Android 11 bude opožděn kvůli probíhajícím zákazu ze strany US.

Nové EMUI 11 je spíše takové spojení všech produktů společnosti Huawei. Například lze editovat Notepad simultantně z několika zařízení Huawei.

Taktéž velmi rychle dokážete identifikovat a extrahovat text z fotek a dokumentů, editovat text a exportovat.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Google má novou funkci. Najde Vám hudbu.
Google Firma

Google se rozhodl, že bude mít novou funkci ve své vyhledávači a pomůže lidem najít písničku, která jim uvízla v Přečíst si více

Snapchat startuje novou funkci, kde můžete přidat hudbu do vašich příběhů
Snapchat funkce

Snapchat s novou funkcí, která umožňuje vkládat do příběhu oblíbené písničky. Uživatel si pak může zjístit i více informací o Přečíst si více

Asus Zenfone 7 Pro – druhý nejlepší selfie fotoaparát z DxOMark
Asus Zenfone 7

Asus Zenfone 7 Pro má výborný selfie fotoaparát podle testu DxOMark a umístil se tak hned za telefon Huawei P40 Přečíst si více

Některé telefony s EMUI 11 obdrží možnost instalace HarmonyOS
HarmonyOS 2.0

Telefony s EMUI 11 budou mít možnost instalace nového systému HarmonyOS 2.0. Neví se ještě, které to budou, ale tato Přečíst si více

Tágy: