Vypnout reklamy

Samsung má problémy s telefonem Samsung Galaxy Fold a opět musí veškeré telefony svolávat k opravě. Odsouvá taktéž datum vydání.

25.4.2019

Firma Samsung svolává své Galaxy Fold k opravě

Telefony Galaxy Fold ještě nedorazily na trh a Samsung je musí stáhnout a opravit. Jedná se o další problém společnosti Samsung poté, co měla problém s telefony Galaxy Note 7.

To bude mít za následek odsun data vydání tohoto nového telefonu. Samsung žádá veškeré testery, aby telefony vrátili. Telefony budou následně podrobeny internímu testování a analýze displeje.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Celé fiasko započalo tím, že uživatelé začali odstraňovat ochranné sklíčko. Následně displej přestal fungovat. Další zprávy říkají, že na displeji se objevovaly chyby a přestal také reagovat. Telefon renderoval obraz pouze do poloviny displeje. Další problémy jsou ohledně odolnosti.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Společnost tak odsune datum vydání svých telefonu Galaxy Fold. Samsung neruší veškeré před-objednávky a ve chvíli, kdy bude zařízení opraveno, tak ho tito zákazníci dostanou jako první. Informace o datu vydání bude poskytnuta během 2 týdnů.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.