Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Aktualizace Samsung Galaxy Note 8 přinesla Super-Slow režim a AR emotiony

Aktualizace Samsung Galaxy Note 8 přinesla Super-Slow režim a AR emotiony

Vydáno dne: 14.9.2018

Dvě funkce, kterými disponuje právě vlajkové telefony Samsung Galaxy S9 a S9+ s Galaxy Note 9, tak se objeví i na starším telefonu Note 8. Jedná se o Super Slow-Motion a AR emotiony. V případě, že disponujete telefonem Samsung Galaxy S9 nebo S9+, tak můžete nahrávat 0.2s při 960fps. V případě Note 9 0.4s při […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Dvě funkce, kterými disponuje právě vlajkové telefony Samsung Galaxy S9 a S9+ s Galaxy Note 9, tak se objeví i na starším telefonu Note 8. Jedná se o Super Slow-Motion a AR emotiony.

V případě, že disponujete telefonem Samsung Galaxy S9 nebo S9+, tak můžete nahrávat 0.2s při 960fps. V případě Note 9 0.4s při 960fps a v obou případech se jedná o rozlišení 720p. Avšak pokud disponujete jiným chytrým telefonem od Samsungu, tak máte prostě smůlu.

Samsung Galaxy Note 8 a aktualizace pro super slow-mo videa

Samsung Galaxy Note 8 a aktualizace pro super slow-mo videa

Dobrá zpráva je, že Samsung plánuje přidat funkci Super Slow-Motion a AR emotiony na ostatní telefony Samsung jako je třeba Galaxy Note 8. XDA Developers informuje o tom, že právě zářijový bezpečnostní balíček tyto funkce přinese.

Tato aktualizace je prozatím ve Francií, ale určitě se dostane všude do světa. Je jisté, že dostaneme tyto dvě funkce z Galaxy S9 a S9+ na Note 8, ale jaký limit zde bude, to stále nevíme.

Zdroj

Buroň Tomáš

Zavítejte i na další novinky níže