Vypnout reklamy

Informace ohledně Galaxy S10 a skládaném telefonu

Vydáno dne: 26.10.2018

Plány Samsungu pro počátek roku 2019 byly tak trošku odhaleny právě lidmi ze společnosti, kteří promluvili s novináři Bloomberg. Podle zprávy jsou informace takové. Samsung pracuje na třech telefonech Galaxy S10, kde jeden z nich bude podporovat 5G a na konec se představí nový skládaný telefon. Samsung Galaxy S10 se skládá ze tří telefonu. 5.8 […]

Plány Samsungu pro počátek roku 2019 byly tak trošku odhaleny právě lidmi ze společnosti, kteří promluvili s novináři Bloomberg. Podle zprávy jsou informace takové. Samsung pracuje na třech telefonech Galaxy S10, kde jeden z nich bude podporovat 5G a na konec se představí nový skládaný telefon.

Samsung Galaxy S10 se skládá ze tří telefonu. 5.8 palcový Galaxy S10 se zahnutým AMOLED displejem po stranách a trojitým fotoaparátem (standard, širokoúhlý a teleskopický), snímač otisků prstů v displeji a pravděpodobně pod displejem bude i selfie kamera. Model Plus bude téměř stejný, akorát s větším displejem.

Snímač otisků prstů Galaxy S10

Snímač otisků prstů Galaxy S10

První telefon Galaxy S10, který patří do základní verze, tak nabídne AMOLED displej a snímač otisků na boční straně telefonu. V rozhovoru nebylo sice zmíněno nic ohledně kamery, ale každý očekává, že základní verze bude mít pouze jednu kameru.

Skládaný telefon

Co se týče skládaného telefonu, tak podle lidí z firmy se jedná o segment, který má potenciál k růstu a jelikož stále nikdo takový telefon nemá, tak je tady pro Samsung šance.

V posledních slovech bylo řečeno, že Samsung taktéž odchází od 3.5mm audio jacku.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš