Google Allo tento týden. Inteligentní psaní.

Podle informačního zdroje Evan Blass bude aplikace Google Allo dostupná na Google Play již tento týden. Jedná se o aplikaci, se kterou bude radost psát. Získáte informace ohledně hotelů, dovolené, MHD spojů, lístku na koncert a dalších za pomocí Google Asistenta, který je v Google Allo podporovaný. Pokud se tak stane a tato aplikace se […]

Google Allo funkce, Google Asistent a mnohem více

Podle informačního zdroje Evan Blass bude aplikace Google Allo dostupná na Google Play již tento týden. Jedná se o aplikaci, se kterou bude radost psát. Získáte informace ohledně hotelů, dovolené, MHD spojů, lístku na koncert a dalších za pomocí Google Asistenta, který je v Google Allo podporovaný.

Pokud se tak stane a tato aplikace se dostane na trh již tento týden, tak to bude čtyři měsíce po oznámení z Google I/O 2016. Tato aplikace byla také představena po boku Google Duo, která již byla vydaná.

Google Duo – Jedná se o video chatovací aplikaci nové generace. Když vám někdo začne volat, tak už předem víte, jak se tváří a co dělá. Pak je jenom na vás, jestli hovor přijmete nebo nikoliv.

Google Allo – funkce, novinky, zábava

Google Allo – podpora chytré odpovědi, Google asistentu nebo neviditelného módu. Chytrý odpověď se hodí zájmena v případě, když nemáte příliš času, ale stačí si jen jednu odpověď vybrat. Google Allo nabízí odpovědi podle toho, jak jste v minulosti na dané situace odpovídali.

Skvělou novinkou je však Google Asistent v této aplikaci, který dokáže najít lístky, hotely a vše potřebné a poslat to vašemu kamarádovi.

V neposlední řadě pro ty, kteří se bojí o své soukromí, tak mohou využít neviditelný mód. Chatování proběhne na vysoké úrovni zabezpečení.