Vypnout reklamy

Google oznámil další vylepšení svého asistenta

Vydáno dne: 12.10.2018

Tento týden Google oznámil několik novinek. V rámci svého představení nových telefonu Google Pixel 3 představil také svou novou nabíječku nebo Google Home. Nicméně jedná se i o softwarové změny, které budou v telefonu Pixel 3 a zároveň vylepšil Google Asistenta. Čtyři nové důležité funkce dorazí na chytrý telefon během tohoto týdne. Jedná se o […]

Tento týden Google oznámil několik novinek. V rámci svého představení nových telefonu Google Pixel 3 představil také svou novou nabíječku nebo Google Home. Nicméně jedná se i o softwarové změny, které budou v telefonu Pixel 3 a zároveň vylepšil Google Asistenta.

Čtyři nové důležité funkce dorazí na chytrý telefon během tohoto týdne. Jedná se o obrazovku volání, která přijde na telefon Pixel 3 tento měsíc a následovat budou Pixel 1 a Pixel 2. Právě tato funkce má pomoci se SPAM telefonáty. Prakticky to znamená, že když bude volat neznámé číslo, tak klepněte na tuto novou funkci. Google Asistent hovor převezme a následně vám pošle přepis odpovědi volajícího v reálném čase.

Dalším vylepšením pro všechny telefony s Google Asistentem je vizuální snímek obrazovky. Uvidíte tak veškeré doporučení na události. Jednoduše klikněte na ikonku v pravém horním rohu poté, co aktivujete Google Asistenta.

Hovor s Google Asistentem a přepis rozhovoru s neznámým číslem.

Hovor s Google Asistentem a přepis rozhovoru s neznámým číslem.

Uživatelé Pixel 3 telefonu budou moci využívat Google Asistenta bez toho, aniž by museli telefon odemykat. Ujistěte se, že tuto funkci máte zapnutou v nastavení Asistenta.

Na konec Google oznámí ke konci roku možnost se zúčastnit experimentu s Google Asistentem, který dokáže pro vás zarezervovat stůl v restauraci.

Buroň Tomáš
Tágy: