Vypnout reklamy

Google mapy s Live View AR funkcí

Vydáno dne: 13.8.2020

Google mapy s Live View AR funkcí k dispozici. Pokud tedy nevíte kde jste, začněte fotit vše kolem sebe, aby Google rozpoznal, kde se nacházíte.

Na světě je spousta míst, kde například klasický pohled na mapy nestačí a je lepší vidět šipky přímo real-time před sebou. Problém většinou nastává ve městě, kde GPS s Wi-Fi nedokážou poskytnout úplně přesnou pozici.

Google Mapy nyní odemkli funkci Live View téměř pro všechny lidi, kteří disponují ARCore aplikací. Jedná se zájmena o telefony high-end.

Díky své kameře budete moci skrz Google mapy vypisovat šipky, kam máte jít. Hodí se to zájmena ve městě, kde je spousta cest u sebe a s GPS navigací se tak lehce můžete zmýlit.

Jedná se již o stabilní verzi a nikoliv o beta verzi. Disponuje také funkcí pro kalibraci. Stačí kliknout na modrou ikonku umístění a vybrat si svou možnost. AR funkce funguje tam, kde je k dispozici i Street View.

Ve chvíli, kdy budete mít povolen přístup aplikace Mapy ke kameře, tak můžete začít fotit vše kolem vás, aby Google rozpoznal, kde jste.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: