Google Pixel 2 – dohady, design, specifikace – část 3

V poslední části se podíváme telefonu na Software a také ceny a datum vydání. Už několikrát jsme zmínili, že by se telefon měl objevit asi v říjnu tohoto roku, ale za jakou cenu? Software telefonu Android O: Všechny funkce na jednom místě – část 1 Android O: Všechny funkce na jednom místě – část 2 […]

Google Pixel 2 - část 3

V poslední části se podíváme telefonu na Software a také ceny a datum vydání. Už několikrát jsme zmínili, že by se telefon měl objevit asi v říjnu tohoto roku, ale za jakou cenu?

Software telefonu

Jelikož se jedná o vlastní telefony Google, tak určitě nikdo nepředpokládal, že bude mít v sobě starší systém. Je docela jasné, že telefon bude mít již nový systém Android O. Stejně tak, jak tomu bylo na předešlých telefonech Google Pixel. Tyto telefony budou mít něco exkluzivního, co jiné telefony mít nebudou, ale to prozatím ještě nevíme.

Cena a datum vydání

Hádáme podle předchozích vydání Google Pixel, že právě i další verze bude mít nástup podobný. Je pravděpodobné, že se Google Pixel dostane do prodeje někdy během října – listopadu tohoto roku.

Google Pixel 2 telefony budou mít pravděpodobně stejnou nebo-li podobnou cenovou nálepku, jak jeho předchozí verze. To znamená 32GB verze Pixel bude stát okolo 649$ a 128GB 749$. Větší verze Taimen bude pak stát okolo 769$ respektive 869$.