Google Pixel 2 nové funkce a také rychlé nabíjení

Už dávno víme, že Google Pixel 2 a Pixel 2 XL nabídnou rychlé nabíjení. Krom ostatních společností bude firma nabízet ještě rychlejší nabíjení, což je fakt skvělé. Google Pixel 2 telefony přijdou s 18-Watt typ-C + PD adaptéry napájení. Tento rok však telefony podporují 27W nabíjení z PD nabíječek. Takže když se vám podaří dostat […]

Google Pixel 2

Už dávno víme, že Google Pixel 2 a Pixel 2 XL nabídnou rychlé nabíjení. Krom ostatních společností bude firma nabízet ještě rychlejší nabíjení, což je fakt skvělé. Google Pixel 2 telefony přijdou s 18-Watt typ-C + PD adaptéry napájení. Tento rok však telefony podporují 27W nabíjení z PD nabíječek.

Takže když se vám podaří dostat více jak 27W z nabíječky, tak můžete začít nabíjet telefon ještě rychleji.

Rychlé nabíjení

Rychlé nabíjení

Se systémem Android Oreo Pixel telefony (včetně modelu 2016) mají implementováno Typ-C a PD podporu nového Typ-C port manažera s Linux jádrem.

Jedná kamera s módem portrét

Jedna kamera, portrét mód

Jedna kamera, portrét mód

Co ostatní zvládnou s duálním fotoaparátem, tak Google dokáže s jednou. Mluvíme tady o známém módu portrét, kde můžete udělat rozmazané pozadí a to stejně jako se zrcadlovým fotoaparátem. Technologie se nazývá Dual Pixel a poprvé jsme ji mohli vidět na Galaxy S7.

Opticky stabilizátor obrazu a elektrický stabilizátor

Optický stabilizátor a elektronický stabilizátor

Optický stabilizátor a elektronický stabilizátor

Série Pixel 2 má vynikající stabilizaci obrazu. Tyto telefony jako poprvé využívají optickou stabilizaci. Vytvoříte tak vynikající videa.

Můžete taktéž mít portrétový mód se selfie kamerou

Selfie portrétový mód

Selfie portrétový mód

Stejné pozadí, které bude rozmazané, můžete mít i se selfie kamerou. Navíc stačí říct „Ok Google, take a selfie“.

Nekonečné úložiště pro vaše fotografie

Nekonečné úložiště

Nekonečné úložiště

Neomezené úložiště v originální kvalitě můžete mít jen v případě, že nabídku využijete do 2020. Poté bude stále zdarma, ale už v menší kvalitě.

Silný čip

Snapdragon 835

Snapdragon 835

K dispozici je silný čip Snapdragon 835. Nevyžaduje tolik energie a dokonce je méně energetiky náročný než nový čip od Apple. Apple A11. Taktéž dostanete 4GB RAM na oba telefony.

Funkce z HTC

Edge Sense

Edge Sense

Stačí stlačit boční strany telefonu a spustíte třeba Google Asistenta nebo vyfotíte selfie. Není to nová funkce, ale jeden telefon od HTC tuto funkci již měl. Avšak tento rok si Google najal 2000 pracovníků z HTC a není překvapení, že tuto funkci do telefonu Google Pixel přenesli.