Vypnout reklamy

Google Pixel 3 je skvělý telefon, nicméně problémy přišly ve chvíli, kdy došel na test odolnosti. Telefon disponuje skvělým fotoaparátem. Pokud nosíte po kapsách s telefonem třeba klíče nebo mince, tak to určitě nedělejte. Displej telefonu sice odolává klíčům i mincím, ale jeho zadní část už tolik ne. Ve chvíli, kdy se zadní část poškrábe, […]

22.10.2018

Google Pixel 3 XL a jeho test odolnosti. V kapse ho nenoste.

Google Pixel 3 je skvělý telefon, nicméně problémy přišly ve chvíli, kdy došel na test odolnosti. Telefon disponuje skvělým fotoaparátem.

Pokud nosíte po kapsách s telefonem třeba klíče nebo mince, tak to určitě nedělejte. Displej telefonu sice odolává klíčům i mincím, ale jeho zadní část už tolik ne.

Ve chvíli, kdy se zadní část poškrábe, tak se jedná o poškrábání nadobro. Telefon pak vypadá docela ošklivě a navíc snímač otisků prstů na zadní straně je méně odolný vůči poškrábání a může nastat situace, kdy váš prst nerozezná.

Pokud tedy chcete telefon ochránit, tak doporučujeme si na něho sehnat kryt nebo škrábance umýt pod vodou. Telefon je vodě-odolný, takže by neměl být žádný problém.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)