Google Pixel 3 XL a jeho test odolnosti. V kapse ho nenoste.

Google Pixel 3 je skvělý telefon, nicméně problémy přišly ve chvíli, kdy došel na test odolnosti. Telefon disponuje skvělým fotoaparátem. Pokud nosíte po kapsách s telefonem třeba klíče nebo mince, tak to určitě nedělejte. Displej telefonu sice odolává klíčům i mincím, ale jeho zadní část už tolik ne. Ve chvíli, kdy se zadní část poškrábe, […]

Google Pixel 3

Google Pixel 3 je skvělý telefon, nicméně problémy přišly ve chvíli, kdy došel na test odolnosti. Telefon disponuje skvělým fotoaparátem.

Pokud nosíte po kapsách s telefonem třeba klíče nebo mince, tak to určitě nedělejte. Displej telefonu sice odolává klíčům i mincím, ale jeho zadní část už tolik ne.

Ve chvíli, kdy se zadní část poškrábe, tak se jedná o poškrábání nadobro. Telefon pak vypadá docela ošklivě a navíc snímač otisků prstů na zadní straně je méně odolný vůči poškrábání a může nastat situace, kdy váš prst nerozezná.

Pokud tedy chcete telefon ochránit, tak doporučujeme si na něho sehnat kryt nebo škrábance umýt pod vodou. Telefon je vodě-odolný, takže by neměl být žádný problém.

Zdroj