Vypnout reklamy

Google Pixel 4 poprvé zmíněn

Vydáno dne: 4.4.2019

Google Pixel 4 je poprvé zmíněn. Tentokrát se jedná o kód Android systému, kde softwarový vývojář pracoval na opravě chyb v Google Pixel 3.

Google Pixel 3 tady není ani 6 měsíců, a lidé už začínají mluvit o novém Google Pixel 4 telefonu. Podle všeho již viděli zmínku tohoto dalšího vlajkového telefonu.

Telefon Google Pixel 4 byl zmíněn v kódu systému Android, který zde zanechal softwarový vývojář. Nenapsal zde komentář jednou, ale dokonce třikrát.

V kódu se hovoří zájmena o opravě detekce paměťových chyb. O telefonu to však moc nevypovídá, ale jde vidět, že nový Pixel 4 je ve fázi testování.

Google Pixel 4
Google Pixel 4

Avšak podle nás už začínají úniky informací, které se budou stupňovat. Věříme, že za chvíli tady máme rendery. Je možné, že Google odstraní výřez v telefonu a přidá druhý senzor na zadní stranu telefonu, což bude široko-úhlý senzor.

Pixel 4 pravděpodobně bude mít i snímač otisků prstů v displeji, protože Google by byl technologicky pozadu, kdyby opět umístil snímač na zadní straně.

Specifikace

Google bude mít telefon postavený na čipu Snapdragon 855, 8 GB RAM a 128 GB interním úložištěm. Přesnou specifikací se však dozvíme vždy pár týdnu před vydáním.

Datum vydání

Telefon se má dostat na trh opět v říjnu. Cena bude pravděpodobně vyšší, než minulý rok a pohybovat se bude okolo 850$.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš