Vypnout reklamy

Sluchátka Google Pixel Buds jsou oficiálně představeny. Jsou naprosto bezdrátová a výdrž je 5 hodin na přehrávání hudby.

Krom představení nových telefonu Google Pixel, tak se představily i klasické produkty, jako jsou Pixel Buds sluchátka nebo Pixelbook Go Chromebook.

Pixel Buds

Nové sluchátka Pixel Buds. Google konečně přináší bezdrátová sluchátka. Přichází se všemi funkcemi Google Assistenta jako je například živé překládání, ovládání přehrávání hudby. Celkový design sluchátek je velice zajímavý i s nabíjecím pouzdrem.

Pixel Buds
Pixel Buds

Nové Pixel Buds mají adaptivní nastavení hlasitosti podle toho v jakém prostředí se v dané chvíli nacházíte. Taktéž mikrofón ve sluchátkách je vylepšen a dokáže filtrovat okolní hluk. Google také zlepšuje dosah přes Bluetooth, kde sluchátko dokáže být připojené k telefonu nebo jinému zařízení přes tři pokoje nebo přes celý stadión.

Sluchátka fungují s Bluetooth 4.0+ zařízením a výdrž baterie je 5 hodin na přehrávání hudby. Sluchátka dorazí až příští rok na jaře. Mají se prodávat za 179$.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.