Vypnout reklamy

Krom představení nových telefonu Google Pixel, tak se představily i klasické produkty, jako jsou Pixel Buds sluchátka nebo Pixelbook Go Chromebook.

Pixel Buds

Nové sluchátka Pixel Buds. Google konečně přináší bezdrátová sluchátka. Přichází se všemi funkcemi Google Assistenta jako je například živé překládání, ovládání přehrávání hudby. Celkový design sluchátek je velice zajímavý i s nabíjecím pouzdrem.

Pixel Buds
Pixel Buds

Nové Pixel Buds mají adaptivní nastavení hlasitosti podle toho v jakém prostředí se v dané chvíli nacházíte. Taktéž mikrofón ve sluchátkách je vylepšen a dokáže filtrovat okolní hluk. Google také zlepšuje dosah přes Bluetooth, kde sluchátko dokáže být připojené k telefonu nebo jinému zařízení přes tři pokoje nebo přes celý stadión.

Sluchátka fungují s Bluetooth 4.0+ zařízením a výdrž baterie je 5 hodin na přehrávání hudby. Sluchátka dorazí až příští rok na jaře. Mají se prodávat za 179$.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.