Vypnout reklamy

Google Play Pass i v České republice

Vydáno dne: 12.11.2020

Předplatné v rámci Google obchodu dorazilo i do České republiky. Uživatelé si tak mohou za jednotnou cenu předplatit několik aplikací či her.

Google přinesl do České republiky předplacenou službu Google Play Pass, kde získáváte za jednotný měsíční poplatek celou řadu her, aplikací a to vše bez dalších poplatků.

Je to něco jako je třeba Xbox Game Pass nebo Playstation+. K dispozici je také hra Chuchel nebo Samorost 3 od českého vývojářského studia Amanita Design.

Můžete se tak těšit na klasiky, jako je hra Sonic the Hedgehog, Monument Valley, Terraria a Star Wars: Knights of the Old Republic.

Ty aplikace a hry, které jsou součásti Google Play Pass, tak budou označeny ikonkou pro snadnější orientaci. Každý měsíc Google bude přidávat nové aplikace a hry.

Tato služba je k dispozici za 139 Kč měsíčně nebo ročně za 849 Kč. Platí také to, že své předplatné můžete sdílet v rámci své rodiny.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Perfect Kick 2
Hra Perfect Kick 2

Zahrajte si hru, kde se ocitáte v kůži hráče nebo brankáře. Ono záleží na vás, za koho budete chtít hrát. Přečíst si více

Hra na mobil Jumping Retro
Hra na mobil Jumping Retro

Jedná se o zábavnou hru, ve které bude váš hlavní hrdina hry neustále pokračovat kupředu. Vy se musíte vyhnout jednotlivým Přečíst si více

Nová hra Doctor Who: The Lonely Assassins na jaře 2021
Hra Doctor Who: The Lonely Assassins

Nová logická hra, která je tady na téma Doctora Who. Propracovaná hra s inovativní hratelností. Porazte své nepřátele.

Hra na mobil Space Marshals 3
Space Marshals 3

Parádní android hra, ve které budete muset bojovat na divokém západě a pokusit se zneškodnit nepřátele. Dejte se do boje.