Google potvrdil telefony Pixel 3a

Minulý týden se nám objevily detaily ohledně telefonu Google Pixel 3a a v této chvíli již společnost potvrdila existenci telefonu střední třídy. Nový Pixel 3a se objevil v online obchodě Google. Je zde taktéž odkaz na pouzdro k mobilnímu telefonu. Pixel 3a a Pixel 3a XL se objevili taktéž na Google Play Console s kódovým […]

Minulý týden se nám objevily detaily ohledně telefonu Google Pixel 3a a v této chvíli již společnost potvrdila existenci telefonu střední třídy.

Nový Pixel 3a se objevil v online obchodě Google. Je zde taktéž odkaz na pouzdro k mobilnímu telefonu.

Pixel 3a a Pixel 3a XL se objevili taktéž na Google Play Console s kódovým označením „Sargo“ a „Bonito“. K tomu máme informace o specifikacích jako je RAM nebo velikost rozlišení.

Google Pixel 3a v obchodě Google
Google Pixel 3a v obchodě Google

Specifikace telefonu

Oba telefony Sargo a Bonito disponují 4GB RAM, ale základní verze Pixel 3a (Sargo) má rozlišení 1080 x 2220 px a Pixel 3a XL (bonito) má rozlišení 1080 x 2160px.

Sargo bude mít displej o velikosti 5.6 palců a bonito 6 palcový displej. Podle všeho se mají telefony dostat na trh v polovině roku 2019 a oficiálně budou představeny na začátku května na Google I/O 2019.

Zdroj