Vypnout reklamy

Aplikace se formálně jmenuje AR Stickers (nálepky), nicméně dnes Google vydal aktualizaci a přejmenoval ji na “Playground”. Pokud jste nikdy předtím tuto aplikaci nepoužívali, tak budete asi chtít vědět kompatibilitu s chytrými telefony, které obdrží nálepky přímo do kamery. Ve chvíli, kdy byla aplikace přejmenovaná, tak všechny nálepky obdržely název “Playmoji”. Google dodal do aplikace […]

10.10.2018

Google spouští novou aplikaci Playground

Aplikace se formálně jmenuje AR Stickers (nálepky), nicméně dnes Google vydal aktualizaci a přejmenoval ji na “Playground”. Pokud jste nikdy předtím tuto aplikaci nepoužívali, tak budete asi chtít vědět kompatibilitu s chytrými telefony, které obdrží nálepky přímo do kamery.

Ve chvíli, kdy byla aplikace přejmenovaná, tak všechny nálepky obdržely název “Playmoji”. Google dodal do aplikace nové nálepky, jako jsou zvířátka, znamení, sporty a počasí. Nová aplikace Playground je dostupná v novém módu Pixel kamery a je prozatím kompatibilní pouze s telefony Pixel 3 a Pixel 3 XL, které byly včera představeny.

Iron Man

Iron Man

Aplikace Playground funguje s Pixel 3 zadní kamerou, ale i s přední. Podle Google bude aplikace Playground dostupná pro telefony Pixel a Pixel 2, ale kdy přesně, to neřekl.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.