Vypnout reklamy
1.11.2018

Zynga spustí novou hru Game of Thrones, Harry Poter a Star Wars

Vypadá to, že rok 2019 bude rokem skvělým pro mobilní hry. Zynga, která původně vytvořila hru FarmVille, tak v této chvíli odhalila nové hry pro rok 2019 a jsou zde 3 TOP hry: Game of Thrones, Harry Potter a Star Wars.

Zynga má licenční smlouvu na několik produktů s firmou Disney k tomu, aby mohli vytvořit Star Wars hru. Hra je již ve výrobě a dorazí na trh v roce 2019.

Zynga má také licenci s HBO, takže společnost dává práva na výrobu a publikování dvou her Game of Thrones. Zynga odhalila, že první hra Game of Thrones bude spíše hra se sloty a na trh se dostane ve druhé polovině roku 2019.

Dále je tady poslední licence s Warner Bros. Interactive Entertainment, kdy bude moci Zynga vydat 3 hry na téma Harry Potter. Na trh se má dostat ve druhé polovině roku 2019 stejně jako Game of Thrones.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.