Vypnout reklamy

Na MWC 2019 firma představí dlouho odsouvaný telefon Nokia 9. Krom tohoto telefonu se pravděpdobně představí i Nokia 8.1 Plus.

2.2.2019

HMD oficiálně oznámilo, kdy představí Nokia 9

Telefon Nokia 9 je tolikrát odkládaný telefon, že se to již nedá ani spočítat. Tolik informací, tolik dohadů a na konec telefon se představí na MWC 2019 v Barcelóně zároveň s vlajkovým telefonem Huawei P30.

Nicméně máme podezření, že u pouhého jednoho telefonu firma nezůstane a představí i další horké novinky. Krom Nokia 9 je v předpokladu taktéž telefon Nokia 8.1 Plus s dírou v displeji pro selfie fotoaparát.

HMD Global a MWC 2019

HMD Global a MWC 2019

Událost je tedy naplánovaná na 24. února ve 4 hodiny odpoledne CET. Určitě budeme tuto událost sledovat a následně uděláme report z toho, co bylo představeno.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.