Vypnout reklamy

Nokia 9 PureView s 18W rychlou nabíječkou

Vydáno dne: 30.1.2019

Příští měsíc se po dlouhých odkladech představí mobilní telefon Nokia 9 PureView. Má se tak stát na MWC v Barceloně. Očekáváme dlouho diskutovaný telefon s pěti senzory fotoaparátu. Zařízení již obdrželo certifikaci v Číně a to 3C. Nicméně žádné přesné specifikace tato certifikace nepřinesla, avšak pouze to, že telefon bude mít v krabici 18W nabíječku. […]

Příští měsíc se po dlouhých odkladech představí mobilní telefon Nokia 9 PureView. Má se tak stát na MWC v Barceloně. Očekáváme dlouho diskutovaný telefon s pěti senzory fotoaparátu.

Zařízení již obdrželo certifikaci v Číně a to 3C. Nicméně žádné přesné specifikace tato certifikace nepřinesla, avšak pouze to, že telefon bude mít v krabici 18W nabíječku.

Adapter podporuje Qualcomm Quick Charge a USB-Power Deliver až do 15W s 5V @ 3A. Podle všeho má mít telefon baterií o velikosti 4150mAh, takže se rychlé nabíjení opravdu hodí.

Dále díky certifikace vidíme model, který ještě nebyl odhalen. Jedná se o zařízení TA-1094. Toto modelové označení jsme již viděli v minulosti stejně jako TA-1087 a TA-1082.

Specifikace telefonu

Nokia 9 PureView má disponovat 6 palcovým AMOLED displejem s QHD+ rozlišením a snímačem otisků prstů v displeji. V telefonu bude Qualcomm Snapdragon 845. Nokia však říká, že plánuje 5G verzi, kde bude čip Snapdragon 855.

Fotoaparát o pěti senzorech má být: senzor RGB, širokoúhlý senzor, teleskopická kamera (zoom), černobílý senzor a senzor hloubky.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: