Vypnout reklamy

Dnes se představí telefon Honor 20 Lite, který má docela silný čip a displej, pod kterým je poprvé u této značky snímač otisků prstů.

Nový Honor 20 Lite se měl odhaloval před týdnem, ale jednalo se o překladatelskou chybu z jednoho portálu. Jelikož Honor 20 Lite dorazí dnes.

Nový telefon od značky Honor zamíří do obchodu. Nicméně nemá žádný snímač otisků prstů na zadní straně, jelikož ho má na přední straně pod displejem díky AMOLED displeje.

Mít snímač otisků pod displejem není v dnešní době nic nového, ale pro značku Honor ano. Jediný telefon ve své řadě, který má snímač otisků pod displejem je Magic 2.

Telefon Honor 20 Lite představen
Telefon Honor 20 Lite představen

Telefon nabídne docela silný čip Kirin 810 s 8GB RAM a 256GB interním úložištěm. Na zadní straně máme tři kamery a hlavní fotoaparát disponuje 48MPx senzorem. Přední část telefonu má displej o velikosti 6.3 palců Full HD+.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.