Vypnout reklamy

Telefon Honor View 20 je velmi oblíbené zařízení a již se prodalo 1.5 milónu telefonu v prvním měsíci. Podle informací z Číny se Huawei připravuje na další vlajkový telefon Honor 20 Pro.

Tentokrát bude mít nový telefon nový obrazový senzor Sony IMX600 a dorazí podle všeho 25. dubna.

Honor 20 Pro
Honor 20 Pro

Nové zařízení bude disponovat 6.1 palcovým OLED displejem se snímačem otisků prstů pod displejem. Je tedy možné, že se bude jednat o první telefon Honor s touto technologií mimo Čínu.

Čip telefonu je Kirin 980 s konfigurací 6/128 GB, 8/128 GB, a 8/256 GB. Jelikož se jedná o verzi “Pro”, tak se očekává lepší fotoaparát.

Fotoaparát

Má disponovat stejným rozlišením jako Huawei P30 Pro a to je 40MPx. Dále se má jednat o 20MPx senzor pro široko-úhlé zobrazení, 8MPx pro teleskopické přiblížení s 3x optickým ZOOM. Jsou zde i nepotvrzené informace ohledně vylepšení Gaming+, Link Turbo, CPU & GPU Turbo.

Cena telefonu bude pod 450$.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.